Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PLATONİK SEVGİLİYE ULAŞMAK

21.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mavi sevinç
Platonik sevdiğim adamla ilgili bana kendisini otele kapadigini ve kimseyle gorusmek istemedigini soyluyorlar.Otele gidiyorum.Esine benzettiğim siyahlar içinde biri bana engel olmaya çalışıyor.Yanimda beyazlar içinde yaşlı adam beliriyor ve kendimi sevdiğim kişinin karşısında buluyorum.Odaya girmeye bir bana izin veriyor.Uzerinde sarı renkte bir kıyafet var. Hem bira içiyor hem de hüzünlü gözlerle bana bakıyor.Bu erkeğin bana karşı hislerini merak uyumuştum.Bilinc altı mi bilemiyorum.Tesekkur ed
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir bilinçaltı rüyası. Onun desteğe muhtaç olması ve sizin onun yanında olmak istemenizle başlıyor olay. Sonrasında siyah kıyafetli biri sizi engelliyor yani kötülük ama beyaz kıyafetli biri size yol açıyor; o da iyilik. Evli birisi ile ilgilenmek sonu hüsranla bitecek bir süreç demektir. Bu işten en kısa zamanda vazgeçmeye çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA