Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PİS YERLERDEN GEÇMEK

17.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kübra 58
Eşimle bir otele gitmişiz. Parasını vermeden biraz kalacağız.ben tedirginim.Oğlum havuza gidiyor. Eşim uyuyor. Bende oğlumu aramak için çıkıyorum. Alıp, gidelim diye. Ordan arkadaşımın kızını gördüm.annesi orda çalışacakmis. Eşimin yanına gitmek istiyorum. Mağaralar gibi pis yerlerden ine kalka gidip,oğlumu gördüm. Odaya girerken eşimin, oda görevlisine para verdi.Oda parasini ödedi sandım.Bahşiş vermiş. Arkadaşıma rezil olmadan parayı ödeyelim deyince,eşim biraz daha kalalım diyor.ben istemedim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Pis yerlerden geçmek.. Hayatın size verdiği sakinliği haketmediğinizi düşünüyorsunuz. Bilinçaltınızda bununla ilgili bazı kaygılar var. Sanki ceremesini çekmeden sefa sürersek sonuçları kötü olur diyorsunuz. Rüyanız bu bilinçaltı durumunu yansıtıyor. Ve bu artalandaki düşünce nedeniyle pek çok zorluk yaşıyorsunuz hayatınızda. Arkadaşınızı düşünün, hayatı ne kadar rahat yaşıyor. Onun gibi olmak ister misiniz mesela? Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA