Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA PİS SUYA GİRMEK

18.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen şerife
Merhabalar rüyanın yorumu için şimdiden teşekür ederim rüyamda deniz kenarındayım ama deniz bullanık içine atlıyorum ama herkes hemen çık vücucdun zehirlenecek diyor çıkıyorum hemen yanında küzüç bi akan dere var oraya giriyorum temizleniyim diye temiz ama oda çoğalıp bulanıklaşıyor oturduğum yerden beni sürüklüyor en küçük erkek kardeşim önüme çıkıyor kaldırıyım diye ama birşey yapmıyor bakıyor sadece dere çoğalıyor ama yinede oyle çok değil oturduğum yerden sürüklyor kendi çabamla ayağa kalkt
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Pis suya girmek.. Kaderinizde durağan bir süreç sizi sıkıntıya sokmuş. Aktif olayım, heyecanlı bir hayat yaşayayım demişsiniz ama onda da sorunlar olabilir. Bazen, bazı dönemler, ne yaparsak yapalım aksi gider işler. Öyle bir süreçtesiniz sanırım. İyisi mi sakin jalmak ve değişim yapmamak. Bir süre sonra herşey düzelecektir. Aksi olduğu görülmemiş daha. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA