Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PENİSTEN KURABİYE DÜŞMESİ

28.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen 38dilek
Rüyamda asker kıyafetli bi adam yerde dizüstü oturan adamlara kendi penisinin kafasını sıkarak kurabiye veriyordu yani kimin önüne gelse cinsel organını sıkıyor ve ucundan kurabiye düşüyordu herbirin eline sonra bi tepsi kurabiye kendi onumde gördüm.diğer rüyamda ise eski sınıfımda şimdiki yasimdamki halimle oturuyorum yanımda siyah ceketli adam oturuyor tahtaya kalkarken elimi tutup benle kalkıyor bişeyler yazıyo sonra yerimize oturduk arkada oturan arkadaşıma şaka yapip onun arkasina saklandim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Erkek cinsel organı da kadın cinsel organı gibi, temiz ve cinsel ilişki görünümünde değilse bereketi simgeler. Bu rüya bir erkeğin herkesin ekmeğini temin etmesini, herkese iş ya da gelir sağlamasını sembolize ediyor. Asker kıyafeti, ayrıca erkeğin çok güvenilir biri olduğunu söylüyor bize. Böyle birinden hatırı sayılır bir maddi destek alabilirsiniz. Sınıfta yanınızda oturan adam da iş konusunda destek alacağınızı sembolize ediyor zaten. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA