Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PENCERENİN ARDINDA OLMAK

10.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ahsen
Slm yakın ve maneviyatı güçlü bir kiz arkadaşım rüyasında beni gormus.ben bir evdeymisim erkek arkadasimda disardaymis pencere açıkmış o sigara içiyor muş.yani aramızda pencere varmış biz konusmuyormusuz.ama pencere açıkmış.normal hayatta sigara içmez erkek arkadasim.ve kiz arkadaşım bu rüyayı gordugunde bende erkek arkadasimla tartismistim.yaklasik 10 gundur gorusmuyoruz.bu rüyanın iliskimizle ilgili bi anlamı olabilirmi acaba yanı tekrardan birleşmek yada tamamen bitmesi gibi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Pencerenin ardında olmak.. İlişkiniz bitmeyecek ama hiç bir şey de eskisi gibi olmayacak. Sigara içmek bazen keyif, bazen keder anlamına gelir. Bu erkekle iletişiminiz sürecek, belki de bir mecburiyet var ya da onun kederi sizi ona bağlayacak. Ancak bu ilişkinin sürmesi imkansız. O bir daha sizin hayatınıza girmeyecek çünkü kapı yok ortada. Pencere açık, kapı yoksa içeri girmek mümkün değil. Siz onu istemeyeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA