Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PEMBE İP VERMEK

05.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı Aile
Merhaba, rüyamda annem sırf ben sinir olayım diye eşimin halasının oğluyla buluşacakmış. Bayrammış. Neden böyle bir şey yapıyorsun, beni üzmek için mi diyorum. Evet diyor. İçimde oluşan nefret duygusunu hâlâ hissediyorum anneme karşı. Annem ve yengem bizim evdeler onlar çıkarken kuzenim geliyor eşi ve çocuğu ile. Bana pembe renk ip yumağı veriyor. Bu rengi çok severim diyorum, bir de maviyi. Üzerimde oğluma doğum yaptığımda giydiğim mavi geceliğim var onu gösteriyorum mavi derken...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Annenize kızgınsınız çünkü hep sizin istemediğiniz şeyleri yapıyor. Rüyada bu kızgınlık ve nefret duygusu su yüzüne çıkmış. Olumsuz duyguları alt edebilmek için onlarla yüzleşme gerekliliği vardır ve bunu genellikle rüyamızda yaparız. Kuzeninizden yolla ve bebeklerle ilgili olumlu haberler alacaksınız. Yaşı ve durumu uygunsa, kız bebeğe hamile olabilir ya da başka birinin kız bebeğe hamileliğini size haber verebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA