Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PEMBE BALKONLARDA ATLAMAK

28.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Lal23
Rüyamda hiç tanımadığım bir yerdeyim ve küçük ama sağlam olmayan ve terkedilmis balkonlara atliyordum yanlız atlamam yukarıdan aşağı doğru gbi farklı küçük balkonlar balkon demirleri pasliydi. Balkanların sağlam olmadigini farkedince hemen balkonlari terkediyordum. Sadece 2 3 balkon. Hatırladığım renk ise pembe . Karşıya doğru baktığımda ise pembe bir binada tanımadığım bir kaç kişi vardı 3 4 kişi bir erkek vardı hatırladığım o kişilere dair kel bir adamdı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Bu rüya gönül ilişkileri ile ilgili. Hayatınızdan iki üç kişi geçmiş olmalı ama hiçbiri size güven vermemiş ve hepsi de geride kalmış. Şimdi biri sizi bekliyor; ruhunuz onun varlığından haberdar. Bu kişi sizin yakınınızda biri değil. Başka bir alanda, başka bir şehirde ya da başka bir ülkede. Ancak mutlaka sizinle bir araya gelecektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA