Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PEK ÇOK AYAKKABI GÖRMEK

09.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen elifcan
Selamlar kahin hanım.sabaha karşı rakibim olan kadının evinde kadın akrabalarımla buluyorum kendimi içerisi kasvetli itici.buzdolabı üstünde eski sevgilimin fotoları yapışık.ben her yanı çaktırmadan karıştırıyorum bakıyorum. kapı önünde kızın sürüyle ayakkabısı var birden eve geliyor kız.suratı asık ,ağlamış perişan psikolojisi bozuk şekilde benden hesap soruyor bende seni tanımıyorum ki diyorum ısrarla delirtmek için onu.sonra ordan ayakkabılarım giyip çıkıp gittim.hayrolsun yorumlarmısınız.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu kız sıkıntıda. Sıkıntı evin içinde yaşanmış ya da yaşanıyor. Bir vefat ya da başka türlü bir ayrılık söz konusu. İçerideki kasvet, umutsuzluğu simgeliyor. Size hesap sorması, sıkılan kadının içsel olarak sizinle hesaplaşma içinde olduğunun işaretidir. Bunu duyacaksınız ama sizin bu işle direk bir ilginiz yok. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA