Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PASTANIN DEVRİLMESİ

12.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rosee
Mrb,aslinda ben pasta tasarimciyim gördügüm ruya da bir pastanedeyim ve bana garson bir kadin kücük bir pasta yaptiriyor ve zengin bir kadini kartviziti ni koyuyor ve diyor ki yaptigin pastayi görsün birde yüksek bir pasta yapiyorum babamla pastayi dügün sahibine götürüyoruz ve babamla otobüse biniyoruz o arada babam sürüyor otobüsü karsimda da esmer bir adam ötüroyur bir iki yaslarinda oglu ile sonra otobusten iniyorum yüksek olan pasta bir araba yüzünden deviriliyor ama neden se üzülmüyorum .
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir kadının yardımı ve babanızın desteği ile işinizde ilerleyeceksiniz. Ancak bu gelişmeler sırasında tanışacağınız biri size işinizi unutturabilir ve belki de gönlünüzü çalabilir. Bu rüya bir nedenle yüksek kademedeki insanlardan gelen işlerin yoksunluğunu yaşayacağınızı söylüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA