Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PARLAYAN KAYALARA KOŞMAK

20.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bitter çikolata
Mağara gibi kayalık ama çok parlak,altın rengi gibi ışıklı bir yerde koşuyorum ayaklarımın altından,kayalardan su akıyor şelale gibi suyun altına giriyorum üzerimde beyaz sanırım elbise var koşmaya devam ediyorum çıkıyorum oradan üst geçit görüyorum tam çıkacakken merdivenden duraklıyorum dev heykeller var teki uzaylı gibi koşarak merdivenleri çıkıp üstgeçitten iniyorum güvenlik gibi biri var bir de kadın var bana gitmeyin bekleyin diyor gideceğim diyorum küçük birkağıt veriyor,teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaşamınızda heyecan dolu, kendinizi ve ruhunuzu tanıyacağınız parlak bir döneme giriyorsunuz. Zorlukları aşmışsınız. Bereket ve popülerlik sizinle olacak. Adeta kaderinizi değiştireceksiniz. Size verilen kağıt yeni bir kaderin işaretidir. Yazgınızı olumlu yönde değiştiriyorsunuz. Ruhunuz bu heyecana coşku ile hazırlanıyor. Çok güzel bir rüya görmüşsünüz. Sizi engelleyecek olanlara aldırış etmeyin, sonradan sizin yanınızda olacaklar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA