Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA PARA VERMEK

22.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tenzile taş
Merhaba rüyamda gerçekte küs olduğum bir erkeği gördüm bu erkekle onun arabasında gidiyoruz o kullanıyor samimiydik arabalar yavaşlayınca kenarda yüzü ve üstü kirli olan erkek çocuğu var arabalardan dileniyo çocuk yanaşıyor yanımdaki erkek bozuk para veriyor ancak çocuk elindeki diğer bozukluklarla anımdaki erkeğin verdiklerini geri veriyor ben alıyorum paraları ilerliyoruz elimi parmaklarımı okşuyor inince çocukla yan yana yürüyor oluyorum çocuğa paraları veriyorum hepsini inatla ukalaca almıyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu erkeğin idaresinde bazı kararlar almışsınız ya da ona uymuş, onun prensiplerini benimsemişsiniz. Uysal bir yapınız olduğunu düşünüyorum. Bu erkek yakında size bazı haberler yollayacak ama bunu kendi üzerinden yapmıyor, üçüncü şahısları kullanacak. Duyacaksınız, ondan gelen sözleri ezberinize alacak, düşüneceksiniz. Yeniden bir araya geleceksiniz ama o hiçbir zaman size haber yolladığını kabul etmeyecek, bilesiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA