Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PANTOLONUN KISA GELMESİ

28.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tenzile tas
Sevgili kahin sevdiğim erkekle gorusmuyoruz beni kırdığı için rüyamda bir sinftayiz ben oturuyorum hoca onu tahtaya kaldırmış uzun uzun tahtada biseyleri yazdiriyo sevdiğim erkegin pantolonun paçaları sivamis gri çorapların dizine kadar çekmişti çorapları gözüküyodu sonra paçası iniyodu ama pantolon ona kısa gibiydi üzülüyorum çok durdu tahtada hocayla diye sojra yanıma geliyo buanda akşam oluyo yuruyo oluyoruz ben su istiyorum sana da aliyim mi diyorum al hadi diyor bozuk para veriyorm satıcıya
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Pantolonun kısa gelmesi.. Sevdiğiniz erkek bir hayat sınavından geçiyor. Eğitimi ya da işi ile ilgili yetersizlikler yaşıyor olabilir. Uzun süren bir sıkıntı süreci yaşamış ya da yaşayacak. Bu durum maddi konularla da ilgili olabilir. Aslında çare sizde; siz ona iyi geliyorsunuz, hayati gereksinimleri için size dönmek zorunda ve dönecek de. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA