Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PANTOLONUN DEĞİŞMESİ

10.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yelkenli
Merhaba,lüks,magazaların oldugu bir sokaktayim,yeni beyaz takım elbise,kalın kışlık,pantolon ceket,gömlek giymişim,kalın altın zincir takmışım,zincir uzun bacaklarımın üst kısmına kadar uzanıyor.Güçlü işkadinigibi görünüyorm.herkes benle ilgili.Eski işyerimde oluyorm,market gibi yapmislar orayi,benim yerime sarişın bıyıklı adam almışlar,patronumda bıyık yapmış,hiç konuşmuyor benimle,beyaz ceketimi giyiyorum,eski görünüyor,pantolonum renkli desenli şalvar modeli olmuş,çıkıyorum ordan.Teşekkurler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Pantolonun değişmesi.. Eskiye dönmeyin diyor rüyanız size. Bu yönde ilerlerseniz kendinize güveniniz güçlenecek ve yeriniz sağlamlaşacak. Yakında, eskiden tanıdığınız bazı insanlardan teklifler alabilirsiniz ya da onlara yakın muhabbetlerin içinde bulunabilirsiniz. Bıyık, onların olgunlaştığını düşünüceğinizi haber veriyor. Eskiden taktir etmediğiniz halde şimdi onları önemseyeceksiniz. Ama sakın buna inanıp onlarla birlikte iş yapmaya kalkmayın. Çünkü yaparsanız geriye gidecek, gücünüzü kaybedeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA