Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PANTOLON BEKLEMEK

04.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yakup
Merhabalar rüyamda bi arkadasım bana sarılıyor . Okul gibi bi yerdeyiz kalktı gitti bende dışarı çıkacağımda baktım pantolonum yok . O arkadas bana pantolon getirecekti bende içeri girdim normal pantolonumu giydim . Sonra baraj kenarında o arkadaşla barajı seyrettik . Motorsiklet ile Alanya ya gittiğimi gördüm . Şimdiden tesekkür ederim . Bu arada mülakatlara girdim gerçek hayatta onun sonuçlarını bekliyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir iş beklentisindesiniz ve birisi size yardımcı olmaya çalışacak. Ancak yardım gecikince kendi bulduğunuz bir başka işi tercih edebilirsiniz şimdilik. Yine de beklentiniz ve verilen vaat sürecek. Ne iş yaptığınızı bilmiyorum ama baraj üretimi simgeleyebilir ve size sunulacak iş üretimle ilgili olabilir. Alanya ya da o civarla ilgili maceralı bir duruma girişebilirsiniz. Belki de başlayacağınız iştir bu. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA