Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA OTOBÜSE BİNMEK

08.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rüzgarın annesi
İyi aksamlar. Sabaha karşı rüyamda siyah bir telefonun 3 tuşuna basmaya çalışıyorum ardından dışarı çıkıp otobüse binmeye çalıştım 3 tane beyaz otobüs vardı ilkine binmedim boştu, ikinci çok kalabalıktı binemedim, üçüncüye bindim bi baktım ortada bir gelin oturuyor . yorumlarınızı merakla bekliyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Otobüs iştir, sosyal bir gruptur ya da eğitim kurumudur. Yani, hayatınızın içinde bir topluluğu temsil eder. İki ayrı şansı, çeşitli nedenlerle istemeyeceksiniz. Kalabalık bazen sorundur. Örneğin iş arıyorsanız bir işi kalabalık bir ortam ve olası sorunlar nedeniyle kabule etmeyecek olabilirsiniz. Bir diğerini yalnız kalacağınız için uygun bulmayacaksınız. Ancak üçüncü deneme, bir telefon haberi ile, olumlu sonuçlanacak. Ayrıca bu grup sayesinde sosyal çevrenizde popüler olabileceğinizi de düşüneceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA