Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA OTOBÜSE BİNMEK

23.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ebruli
Müdürümle Amerikaya gidiyoruz.Ancak uçak farklı ülkelerde Rusyada,Bulgaristanda duruyor.Bulgaristanda gezerken terlik ve ayakkabı deniyoruz.Ben Amerikaya göre daha ucuz diye 2 koli terlik ve gold renginde bir ayakkabı alıyorum.Çeşme gibi tarihi eski taş binalar var.Sonra otobüse biniyoruz.Ayakkabımı ayağımdan çıkarıyorum.Yerde bırakıp en ön koltuğa gidiyorum.Doktor olan eski sevgilim otobüs söförüymüş,üzerinde önü düğmeli siyah bir gömlek var. Birşeyler anlatıyor.Annesi de şöför muaviniymiş.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İş için yabancılarla ya da yabancı çevrelerle ilgileneceksiniz. Size değişik gelen bazı durumlar yaşayabilirsiniz. Biraz sıkıntılı da olabilir ama genelde sizi mutlu sona yaklaştıran eğlenceli bir süreç olacak. Siz katılacağınız ekipte yeni, ciddi, ailesine düşkün bir idareci ile tanışabilirsiniz. Eski sevgiliniz sadece bir sembol. Ama bu kişi onun bazı özelliklerini taşıyor olabilir. Örneğin doktor olabilir, aynı ismi taşıyabilir, aynı memleketten olabilir. O ekibe katılınca yaşadığınız tüm sıkıntılar sona erecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA