Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA OTOBÜSE BİNMEK

27.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen steel
Gece sınavdan çıkmışım.çok kalabalık ve gece bi kız görüyorum servis bekleyen arkadaşlarınınyanında ve sırtında saçları olan erkek bebek.Bebek bizim bebeğimizmiş bakıyorum aynı benim çocukluğuma benziyor.sonra kardeşim geliyor biz onları arkadaşlarıyla bırakıpgidiyoruz. Bindiğimiz otobüs bizim gideceğimiz yer gitmiyormuş iniyoruz bir sürü otobüs var o sırada arkadaşım arıyor nasıl gideceğimi tarif ediyor ben tarifdeki gibikardeşimle biniyorum sonra az önceki kızı arıyorum ona tarif ediyrum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Geleceği görmüş olabilirsiniz. Bu erkek bebek de sizin bebeğiniz olabilir ama belli ki yollarınız daha sonra ayrılacak çünkü farklı otobüslere binmişsiniz. Başka bir yorumla alacağınız müjdeli bir haber (ki bir kadından alabilirsiniz) sizin farklı bir işe, farklı bir ekibe ya da başka bir sosyal ekibe katılmanıza yol açabilir. Ama bu haber yanıltıcı ya da değişiklik sizi mutlu etmeyecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA