Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA OTEL ODASINI ARAMAK

12.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Civciv
Ruyamda vapurla hacca gidiyorum. Elimde kagit ile kalacagim odayi arıyorum 509 no oda 16-11. yatak yazıyor.yasli bur teyze onumecikiyor sepete patik dağıtıyor önüme bir tek bir cift patikdusuyor ben cift mor renkli olanı eğilip alıyorum. Tum odalara bakiyorum ama benim odami bulamıyorum bir türlü
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Daha önce hacca gitmiş ya da gitmeyi çok arzu eden biri için rüyanın sadece otel kısmına odaklanmak lazım. Eğer böyle bir niyetiniz yoksa, bu rüyanın tamamı bazı sıkıntılardan kurtulmak için harekete geçeceğinizi gösterir. Otel, beklemeyi temsil eder. Beklenti için size verilen rakamlar önem taşıyor mutlaka. Ama neyi temsil ederler bilemeyiz. Bu kadar çok rakamın sayısal anlamı olmaz. Bir tarihi bir parayı ya da başka bir şeyi temsil ediyor olabilir. Mor bebek patikleri asil ve sabırlı olmanız gerektiğini söylüyor. Bekleyin; size gerekli olanlar verilecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA