Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖRÜMCEK GÖRMEK

17.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Benrumuz
Rüyamda siyah sapka üstünde çok küçük değil cok ta büyük değil örümcek gördüm.esime öldür diyorum.eliyle öldürmeye çalışırken zehirli olmasın dikkat et derken.ustune geldi.kizdim kaçırdı evde bulamazsak diye .birde gülben ergendeyiz .ben Kuzen biri daha vardı.gulben elektrik süpürge açtı. Ben masada şeker buldum.yedim.ordakilere de verdim.gulben ben yemek dedi.enerji verir deyince benim enerjik var dedi.hayr olsun.yorumlarsaniz sevinirim. esim internet yavaş çalışıyor anlayamadım diyor.bende evet bende yasadım diyorum .eşimin elinde sarz aleti vardı.telefonu takıp bakıp dışardan biri müdahale varmı bakıcaktı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Maddi bazı sorunların eşinizden kaynaklandığını düşünüp kızıyorsunuz. Popüler birinden yardım veya destek görebilisiniz. Bu durum sizi mutlu edecek. Hatta bu işten bazı kazançlar elde edebilir ve sorunlarınızı azaltabilirsiniz. Size yardım edecek kişinin adı Gülben de olabilir. Eşinizin işleri ağır gidiyor bu sıralar ama kendi suçu değil. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA