Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖRÜMCEK AĞI TEMİZLEMEK

04.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tugba can
Mrb kahin hanım rüyamda bir odada yatıyorum yanımda ranza tarzı bişey var alt tarafında buyukçe el kadar bir örümcek görüyorum hareket ediyor kalkıp öldüreyim diyorum elime terlik alıyorum ama bunla öldüremem en iyisi elektrik süpürgesiyle içine çekeyim diyorum aynı zamanda örümcek agları var görüyorum elektrik süpürgesiyle örümcegi içine aldım.sonra rüyamda bir bayram sabahımı emin degilim komşumuza gidiyorum kızlarıda orda benim arkadaşlarım onlar.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Örümcek ağı temizlemek.. Bu rüya maddi bazı sorunların negatif enerjilerden kaynaklandığını haber veriyor. Bu sorunlara ve evdeki kötü enerjilere bir çözüm bulmuşsunuz. Belki siz bile farkında değilsiniz ama temizlemişsiniz enerjileri ya da temizleyeceksiniz. Yanağı egzama olan kişinin ani sıkıntı yaşaması mümkündür. Ger kalan bölümler bilinçaltınızın ürünleri olmalı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA