Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖRÜMCEK AĞI GÖRMEK

11.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen htcz
Merhabalar.Annem rüyasında erkek arkadaşım ve ailesini bize istemeye gelirken görmüş . bilinç altı rüyası olarak düşündük çünkü böyle bir söylenti var ailesi tarafından. Devamı ise bir sürü yemekler yapmışız her şey iyi hoş ve kocaman bir örümcek tavanda renkli renkli iplerle süpürgeye benzer bir şekil ortaya çıkardı ama ben öldürmeye çalıştım ve öldürdüm. Sonrasında o ördüğü şekilden bir tanesini erkek arkadaşının annesine hediye ettim dedi . anlamı nedir?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Örümcek ağları negatif enerjileri temsil eder. Ancak renkli renkli ağlar farklı bir yorum gerektiriyor. Bazı maddi imkansızlıklar size ve ailenize değer katıyor. Belki de sizin olgun bir birey olarak yetişmenize katkısı olmuştur. Şımarık, agresif ve tembel biri olmamanızı şartlarınıza borçlusunuz. Kısacası yaşadığınız hayat size değerli vasıflar vermiş. Bu vasıflar nedeniyle erkek arkadaşınızın ailesi tarafından beğeniliyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA