Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖRÜMCEK AĞI GÖRMEK

13.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Esmer
Merhaba rüyamda sevgilimle evimin yatak odasindayiz. Birseyler yaşıyoruz ardından canımı sıkacak sözler söylüyor bende ona artik ayrılacam diyorum tam giderken kolumdan tutuyor bırakmıyor beni.yatak odasında tahtadan kitaplık var üzeri örümcek ağı olmuş dokunuyorum kırılıyor.sonra sevgilim diyor ki bana çaydanlık vericektin iki tane çaydanlık var istediğini al diyorum. Demliği alıyor sadece.seni seviyorum diyor. Sonra evin heryerinde bi sürü kız çocuğu oluyor evden kovuyorum.o sırada kek yiyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evinizde ve özellikle de yatak odanızda ağır enerjiler var. Bunlar büyüye ya da nazara ait enerjiler olabilir. Onları kırmışsınız demek ki bir şekilde yok edeceksiniz. Böyle durumlarda enerjinin bulunduğu alanda kurşun döktürmeyi tavsiye ediyorum. Ya da kalaysız bakır kaba biraz su koyarak odanın bir kaşesine yerleştirin. Sevgilinizle zaman zaman aranızın bozulmasının nedeni de bu olabilir. Çaydanlık ağır enerjileri temizleme çabasıdır. Çay iyileşmeyi temsil eder. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA