Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ORDUNUN BAŞINDA OLMAK

09.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ottomans
Rüyamda 1 ordu gördüm ordudaki askerler kılıç kullanıyorlardı belli 1 düzen içinde duruyorlardı ama gözleri boşluk gibiydi ve kan akıyordu gökte güneş değil bir çift göz bulunuyordu gözün biri yeşil biri maviydi ordunun başında bir adam vardı ona yaklaştığımda kendim olduğunu fark ettim ama ne yaparsam yapayım sesimi duyuramadım ve gözlerim normaldi tek fark uzun sakalım ve yavaş yavaş beyazlamaya başlamış uzun ve geriye doğru taranmış saçımdı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sizin dünyaya geliş amacınız diğer insanlardan değişik. Kumanda ettiğiniz ordu negatif ruhlardan oluşuyor. Bu dünyada daha önce yaşamış ve ağır, sorunlu, çirkin hayatları üstlenmiş ruhlar bunlar. Bu ağır yaşamlar ruhların bilenmesini sağlar ama her yeni hayat ruh için büyük azap taşır. İlahi boyutta bu ruhların dünyevi hayatlarının bitişinde size ihtiyaç duyduklarını düşünüyorum. Uzun yaşamları olmuş, bilge bir ruhsunuz. Yaralı ruhları tedavi edersiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA