Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜYÜ YIKAMAK

07.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kelimeler
Sevgili Kahin Hanım merhaba, Annem 2001'de rahmetli olan babamı rüyasında yıkarken, sırtını ovarken görmüş yaşarken olduğu gibi. "Bana gülümsüyordu, iyiydi, tertemizdi vücudu" dedi. Sırtı dönük taburede oturur durumdayken belden aşağısını yıkatmamış. Bana bu sabah anlattı "gerçek gibiydi" diyerek. Annem pek rüya görmez, gördükleri günlük bilinçaltı şeyler olur genelde. Babamı bile nadir görür "beni çağırıyor" der. Anneme mi yorar, babam yeni huzura kavuşmuş olabilir mi? Teşekkürlerimle, selamlar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski bir konu feraha çıkacak olabilir. Eskiden beri süregelen sıkıntılı bir konu kısmen çözüme kavuşacak. Ama bu kadarı da yeterli. Ben babanızın rüyadaki rolünün aileyi temsil ettiğini düşündüm. Konu ailevi bir mesele olabilir. Babanız bu rüyada sadece bir sembol, rüya onun ruhani durumu ile ilgili değil. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA