Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜYÜ AĞLATMAK

25.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çiçek
Rüyamda bir tepside aşure yapmışız ve rahmetli babannemin parmağı ile karıştırıp seklini bozduğunu gördüm ve ona kızdım başına hafif vurdum. Napayım diyerek cocuk gibi ağladı ve elini yanağını öpüp olsun diyerek sarıldım. Nasıl bir anlamı vardır simdiden yorumlarsanız teşekkürlerimi sunuyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ölüyü ağlatmak.. Babaanneniz vefat edli iki yılda az oldu ise, arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okuyunuz. Eğer vefatının üzerinden daha uzun süre geçti ise bu rüya ilahi ruhları üzdüğünüzü anlatıyordur. Bazen, size değer katmak için hayatınıza müdahale edilir. Tam da hayat ne güzel dediğinizde bir nedenden dolayı aksilikler yaşarsınız mesela. Her ruhun bu hayatta öğrenmesi gereken şeyler var. Belki de sizin sınavınız da budur. Ancak bu sınavlar esnasında başınıza gelenlere isyan ediyor ve belki de bunun için başkalarını suçluyor, beddua ediyorsunuz. Evrene saldığınız negatif enerji size geri döner ve hayatınızı mutsuz hale getirir. İlahi rehberler, insanların kendi hataları nedeniyle yaşadıkları sıkıntılara çok üzülürler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA