Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜP YENİDEN DİRİLMEK

23.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Erzurumlu
Ameliyata giriyordm.Sağ çıkamıyordm.Morgda başucmda bir dost vardı.Kendimi izliyorm.Ölmüş yatıyorm.Bir yandnda dostumdan özür diliyorm sağ çıkamadığm için beni afft dermişçesine.Sonra bantlıyorlr göğüs hizamdn.Ahiret hayatına geçiyorm ama dünya uykusndn uyanmş gbym.Kendimi evimde uyanıkkn buluyorm.Ayağmdaki yara bandını çıkarıyorm banyoya gidiyorm.Aynaya bakıyorm saçlarm hiç olmadığı kadar gür.Neredeyse alnımı kptck.Gözlerm uzn bir uykudn kalkmış kadar şiş.Kafayı takıyorm neden bu kadr şişti dye
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ölüp yeniden dirilmek.. Yüzlerce kez tekrarlanan bir döngü bu. Ölürüz ve yeni bir hayata yeniden doğarız. Bu döngüden bir kesit, bir canlandırma görmüş olabilirsiniz ama başınızdaki dostunuzu gerçek hayatta tanımıyorsanız o zaman gerçekten de önceki yaşamlarınızdan birine ait ölüm anını görmüş olabilirsiniz. Yeterince derin uku haline, bilincin alt katmanlarından geçmiş yaşamın önemli anılarına ulaşabiliriz. Bu anılar genelde ölüme yakın süreçleri kapsar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA