Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜNÜN UÇAKLA GELMESİ

01.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Blood
Hemen hemen 10 gün önce rahmetli olan annemin amcasını gördüm. Ankara’da evden çıkıyordum bavulum vardı, bir yere gidecektim. Ve rahmetli büyük amca beni görmek için Malatya’dan kalkıp geliyordu. Kendisi uçakla bir oğlu da arabayla yanına geliyordu. Bu arabayla gelen oğlu cezaevinde 10 yıldır falan ve en az 15 yılı daha var.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aslında vefat çok yeni. Genellikle bu kadar yakın ölümlerde rüyalar haberci olmazlar. Ancak bu rüya sizin sosyal konumunuzla ya da kariyerinizle ilgili. Bir büyük şirketten, deneyimlerinizin güçlülüğü nedeni ile teklif alabilirsiniz. Bir kısıtlanma ortadan kalkınca sizin adınıza bir karar verilecek. Bu arada eğer adaletle başınızı derde sokabileceğiniz durumlar içindeyseniz rüya dikkatli olmanızı da söylüyor olabilir. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA