Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜNÜN SU İSTEMESİ

04.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ilhame
Merhaba hocam. Rüyada görüyorumki rahmetli dedem babamla bizim eve güle güle gelmiş .Babam yaşıyor Ve dedem bana söylüyorki bana bir bardak su getir içersine ayetl kürsü okuyup içeceğim. Sonra babama soruyorumki sen cennetemi düştün cehenememi. Babamda söylüyorki dedenin yanına düştüm. Hocam benim babam yaşıyor bu rüya ne anlama geliyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Babanıza bir şey olmayacak, öncelikle onu söyleyeyim de merak etmeyin. Dedeniz vefat edeli ne kadar oldu, bilmeden yorumlamak çok zor. İki yıldan uzun bir süre geçti ise elinizden bir para çıkacak demektir. Eğer vefat daha yeni ise bu rüya dedenizin ruhu ile ilgilidir. Ruhlar, bedenden ayrıldıktan sonra bir ara boyuta çıkarlar. Burası bir mekandan çok hiçliktir. Bu boyutta ölülerin kendi hayallerinin içinde yaşaması söz konusu. Ve bizler uyku esnasında bu boyuta kısa yolculuklar yaparız. Bu yolculuk sırasında tanıdığımız ruhların çekim alanına gireriz ve onların hayallerinin içinden geçeriz. Bu durumda dedeniz henüz kendini bedensizliğe alıştıramamış olacaktır. Su istemesi bedensel bir ihtiyaç ve ayrıca dua okuması da dünyevi inançları ile ilgili. Aynı hayalin içinde babanızı da görmüşsünüz, hepsi bu. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okursanız anlattıklarımı daha iyi anlayabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA