Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜNÜN SARIMSAK YEMESİ

26.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sevcan kara
Rüyamda 6 yıl önce ölmüş kayınvalidemi gördüm.tatile gitmişiz.en güzel odayı seçip ben burada kalacağım diyor.başkasına ait yorganı örtüyor.çok titiz olduğu için böyle yapmasına şaşırıyorum.kumsalda otururken büyükuzunsal görüyorum üzerinde insanlar var.hoşbir müzik duyuyorum.kilise ilahisiymiş.tatilimiz bitiyor.toplanıyoruz.kayınvalidem büyük bir sarımsak bulmuş onu yemeye çalışıyor.anne ne yapıyorsun diyorum.koyu renk birkaç diş sarımsak gösterip bunlar büyülü bana yararlı yemem lazım diyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Yoldan hastalıkla ilgili haberler var ve rahatınız kaçabilir. Sarımsak ilaçtır ama negatif enerjiyi de emer. Bu rüya hastanın, hastalık nedeninin ağır enerjiler olduğunu söylüyor. Kim hastalanırsa dikkatli olun ve enerjiden kaynaklanma ihtimalini göz ardı etmeyin. Eninde sonunda huzurunuzu kaçıracak bir duurm bu, baştan müdahale etmeye çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA