Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜNÜN SARHOŞ OLMASI

27.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nureliz
Rahmetli babannem var bir ortamdayız müzik çalıyor bumüzik neydi diyorum babanın ölüm müziğimi nediyo babannem sarhoş gibi alkollü ne diyosun diyorum kavga ediyorum birbirimizi itiyoruz niye böle dedin diyorum cevap vermiyo ağlıyorum sinirliyim ona gibi bişey diyo müzikde sevdiğim müzik babam yaşıyor babannem ölmeden önce kırgınlığı vardı babama ve 11ay oldu öleli babannem babannemi çok severim babannemde ağlıyo sonra Allah ömrümden babama versin derken uyandım babam hasta hep onu düşünüyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Vefat henüz çok yeni. Kendisinin ruhu ara boyutta ve aynen bir sarhoş gibi farklı hayallerin içindedir. Babanıza olan kırgınlığı geçmediğine göre henüz ölümünü de idrak edememiş. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okuyun. Bu arada yakınlarımızın ve kendimizin ölüm bilgisi bize verilmez. Ayrıca ara boyuttaki ruhlardan alınan bilgiler de doğru değildir. Merak etmeyin babanıza bir şey olmayacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA