Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜNÜN MEMNUN OLMASI

14.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gmze
Bir yere gidiyoruz sehir disi gibi alt gecit yol var ordan iniyorum olen babamda yuz m onumde bana bakiyor sanki rahatliyor beni gorunce onun pesi sira gidiyorum sonra hamama gitmis oluyorum sadece agda yaptirmak icin ama Guya gitmeden hemen once aldirmisim heryermi kol altimda kalan bir iki taneyi de cimbizla aliyor hamamci kiz ve bozuluyor boyle olunca ama ordn gitmek icin kalkiyorum reelde de tuy almistim cimbizla ayrica komsumuzun oglu dun ani vefat etti skıntili haber yorumu yapmistiniz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kaderinize yeni bir yön verecek, bir tercihte bulunacaksınız. Alt geçit, bu tercihi çok fazla insanın bilmeyeceğini haber veriyor. Babanız sadece bir sembol, ilahi rehberleriniz tercihinizden memnun kalmışlar. Süreç yaşandığında sorunlardan arınacaksınız. Bir kaç ufak sorun kalmış olacak ve onları da kısa sürede halledeceksiniz. Bu rüya, aklınızdan geçen seçimin doğru olduğunu söylüyor. Yeni vefat eden gencin ailesine sabırlar diliyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA