Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜNÜN KEMİKLERİNİN KALMASI

27.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tuğçe Nur
1 hafta önce vefat eden halam kardeşimin kucağındaydı ve kemikten ibaretti sadece yüzü net belliydi ve kardeşim kucağına alıp kardırmaya çalıştıkça halam bağırıyodu sadece bu kısmını hatırlıyorum rüyamın öncesi çok kalabalıkla uğraştım daha sonra bunu gördüm teşekkür ederim şimdiden
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Arama bölümüne yeni ölen yazarak çıkan yorumlarımı okuyun. Halanızın ruhu ara boyutta ve ölümü kabullenme aşamasında. Gördükleriniz onun hayali ve isyanı. Ölüler ara boyutta maddi bedenden sıyrılmayı kabullenmekle ilgili sıkıntılar yaşarlar. Bedeninin yok olduğunu bilmek, maddeye bağlanan ruha acı verir. Ara boyut ya da araf dediğimiz yer bir mekandan çok bir hiç'liktir. Ruhlar burada kendi hayallerinin içinde yaşarlar. Bizler zaman zaman rüyalarda bu boyuta çıkar ve onların hayallerinin içinden geçeriz. Yorumlarımı okursanız daha aydınlatıcı bir bilgi edinirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA