Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜNÜN ETKİSİNDE OLMAK

13.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Miri
Çok yakın babası vefat eden bir arkadaşım bana gelmişti. Geldiğinden beri bazı ataklar geçiriyordu. Bu ataklarda vücudunun bütün kasları geriliyor değişik hareketler yapıyordu. Neden böyle oluyor dedim babam yaptırıyor dedi. Son atakta ise kız ağzı 2m açık vücudu sanki mermerden yapılmış gibi dondu damarları alev alıyordu. Kız uyandı fakat kendi olarak değil. Babası geldi. Başta anlamadım değişik robotik hareketler yapıyordu. Sonrasında büyük bir ciddiyetle benim özellerimi kurcalamaya başladı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Babanın vefatının üzerinden iki yıldan az bir zaman geçti ise kız arkadaşınız sürekli babasının ruhunun hayallerinin içinde yaşıyor ve ruhu bundan olumsuz etkileniyor demektir. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye edeceğim. Ölülerin ruhlarının yaşadığı süreç konusunda bilgi sahibi olursanız söylediklerimi daha iyi anlayacaksınız. Sizin özelinizi kurcalaması da babayla ilgili etkilerden kaynaklanabilir. Babanın sağlığında böyle eğilimleri olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA