Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜNÜN DİRİLMESİ

10.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen NALAN
Merhaba rüyamda hayatta olan babamı ve dayımı ölmüş gördüm evde herkes vardı cenaze evi gibi. ikiside gömülmemişti ve yataktaydı ,sanki bi kaç gündür ölü şekilde yatıyorlardı. bedenleri simsiyahtı bikaç gün sonra babam uyanıyor kendine geliyor bedeni eski haline dönüyor hepimiz çok seviniyoruz.ama ara sıra kendini kötü hissediyor hadi doktora götürelim falan diyoruz .. sonra rüyamda düşünüyorum demekki ölüyü hemen gömmemek lazım uyanabilme ihtimali var . dayım uyanamadı ama.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ölünün dirilmesi.. İkisinin aynı hastalıktan ya da benzer sorunlardan muzdarip olması söz konusu. Babanız kendini toparlayacak ama dayınızın uzun zaman bunu çekmesi söz konusu olabilir. Ölüm, her zaman hastalıkları temsil etmez. Aslında kararan ölüler, bazen günahkarlığı ya da sorunlar nedeniyle ruhun çektiği acıları temsil ederler. Ortak iş yapıyorlarsa iflas bile söz konusu olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA