Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜNÜN CEZAEVİNDE OLMASI

28.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Meryemce
Merhaba, ablam rüyasında sehit ömer halisdemirin evinde ailesiyle yemek yediğini ve şehidin dua ettiğini görmüş. Ve bir yıl önce vefat eden babamızın ceza evinde olduğunu görmüş ve abimize ona mektup yazmasıni veya ziyaretine gitmesini söylemiş. Yorumuzun için teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çlünün cezaevinde olması.. Ablanız ara boyuta, yeni ölenlerin alanına, ruhsal bir yolculuk yapmış. Şehitin ve babanızın hayallerinin içine girmiş. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak bu boyut hakkında yaptığım yorumları okuyunuz. Babanız kendisini o boyutta tutuklu hissediyor çünkü dünyaya geri dönmek istiyor ama dönemiyor. Ruhlar bu bölgede maddi yaşamdan kopamamanın acısını yaşarlar. Abiniz, ara boyuta hiç çıkmıyor olmalı, babanız onu özlemiş. Birkaç güzel söz söylesin ablanıza ve ablanız yine bir yolculukta babanıza bunları iletecektir. Babanız orada bir yıla yakın süre daha kalacak. Ondan sonra ölüler katına çıkacaktır. Bu aşamadan sonra onu sadece haberci rüyalarda göreceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA