Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜNÜN CANLANMASI

15.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kemun
Sevgili Kahin,rüyamda 3 yıl önce kaybettiğim erkek kardeşimi gördüm. Kızı, eşi ve ablalarımla aynı masada oturuyoruz. Erkek kardeşim de gelip oturuyor. Çok gençleşmiş ve mutlu görünüyor. Ailenin diğer üyelerine gösteriyorum görüyorlar mı benim gibi diye. Görmüyorlar kardeşimin bizimle oturduğunu. Ölmüş diyorum çok ağlıyorum. Küçük bir evde yaşlı bir adam bana kek yapmış veriyor. Yiyorum bir parça. Yola çıkıyorum tekrar. Yolda gaz çıkaran bir bebek görüyorum. Bebek aslında kardeşimmiş. Tekrar dünyaya gelmeye hazırlanıyormuş. Kimin çocuğu olacaksın diyorum bana gülümsüyor. Yorum için şimdiden teşekkür ederim. Sevgiler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Öncelikle başınız sağ olsun. Kardeşinizin ölümüne hala inanamıyor ve onun her an geri geleceği umudunu taşıyorsunuz sanırım. Sürekli aklınıza gelip onun düşündüğünüz için bu tarz rüyaları görmeniz çok normal. Rüyanız mesaj içeren bir rüya değil bilinçaltı rüyası. Çok istediğimiz ya da çok korktuğunuz, olmasından endişelendiğiniz, üzerinde konuşup hayal kurduğumuz, gündelik yaşamda yoğun şekilde ilgilendiğimiz, okuduğumuz, dinlediğimiz ya da izlediğimiz, bizde iz bırakan konular çeşitli senaryolarla rüyalarımıza girebiliyorlar.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA