Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜNÜN AĞLAMASI

20.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Necmiye
Annemin kapısından içeri girdim. 19 sene önce ölen abimin divanın üstünde oturmuş bir tarafında ablam diğer tarafta annem ile tartışıyordu. Ablamın nişanını atacağını söylüyordu.Gerçek hayatta ablam oğluna nişan yaptı.Bir taraftan da ağlıyordu. İçeri girdim. Ona moral verdim. Çok üzüldüm. Ona şefkat gösterdim. Başını omzuma koydum. Boşver üzülme dedim. Annem ve ablama çok kızgındı.Yatak odasına gittim. Ona yer yatağı yaptım. Karyolada yıllaröncw ölen babam da yatıyordu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ölüler aslında ilahi varlıklardır ve bize ölen yakınlarımızın suretinde görünürler. Belli ki anneniz ve ablanız, davranışları ile ilahi varlıkları çok kızdırıyorlar. Ve yapacakları şeyler ilahi düzeni bozacak, yazılı kaderleri etkileyecek şeyler. Siz bu konuda uyanık olun, sizi uyarmışlar. Onların yaptıklarını, sonuçlarını düşünerek değerlendirin ve onları uyarın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA