Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜNÜN AĞLAMASI

03.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yeşil yol
Rüyamda dar ve karanlık bir hapishaneye girmiştim. O sırada camdan rahmetli abimin beni aradığını, gardiyanlara beni sorduğunu gördüm ve sonra yanıma geldi. Çok üzgündü ve bana sarılıp ağladı.Sen ne yaptın ki seni buraya koydular dedi. Kaldığım odanın büyük camı olduğunu gördüm. Camın yanına yaklaşıp dışarı baktım. Dışarıya baktığımda bir cadde ve arabalar geçiyordu. Caddenin hemen yanında plaj vardı. İnsanlar denize giriyordu kayıklar,sandallar vardı güzel bir denizdi.Bunları seyrettim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ölünün ağlaması.. Abinizin vefatının üzerinden iki yıldan az bir süre geçtiyse, arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okuyunuz. Ben rüyanın işaret ettiği şeylere bakarak abinizin vefatının çok eski olmadığını düşünüyorum. Eski ölüler, rüyalarda genelde haberci olurlar ve çok ender ağlarlar. Ama eğer vefat daha eski ise; ruhunuzu kapkaranlık bir duruma sürüklüyorsunuz demektir ki bu durumda bu rüya uyarıcı olacaktır. Ne yaptığınızı ya da yapmak üzere olduğunuzu bilemem. Ancak yapacağınız şey ruhunuzu esir edecek, özgürlüğünüzü yitirecek ve hayatı sadece karşıdan izleyeceksiniz. İlahi rehberleriniz ve ruh aileniz sizin için kaygılanıyorlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA