Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜMDEN KURTULMAK

13.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ödlek kadın
Arabami bianda surmeyi unutuyordum ve tam demiryolu raylarinin ustundeyken hemde can havliyla korkuyla son dakkaya dek arabayi kurtarmaya ugrastim baktim olmuyo cikip kactim makasin gerisine ama arabamin ezilmesini izledim buarada bi arabam bile yok henhz ogrenciyim ruyam resmen felaketti cok korktum gece 5.31de gordum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ben rüyanızın geçmiş yaşamlarınızdan birindeki ölüm anınıza ait olduğunu düşünüyorum. Ve aslında arabadan kaçıp kurtulamamışsınız, kurtulan ruhunuz ve kendi ölümünüzü izlemişsiniz. Yeterince derin uyku halinde, bilincin alt katmanlarında geçmiş yaşamlarımızın iz bırakan anılarını hatırlarız. Bunlar genellikle ölüm anına yakın zamanlara ait olurlar. Bu hatırlamayı bir de derin hipnoz halinde başarabiliyoruz. Bizler dünyaya bedenlenirken geçmiş yaşamlarımızı unuturuz aslında. Ancak bazen bu şekilde hatırladığımız oluyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA