Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLMÜŞ SİYASETÇİLERLE OTURMAK

08.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ertuğrul atabey
Memleketteki ahşap evimizin balkonunda merhum Turgut özal, eşi, 4 yıl önce vefat etmiş babamla birlikte oturuyor ve bir şeyler yiyorduk. Üstümüz kapalı olduğu halde ince ince yağan yağmur estiriyordu.sonra kalktım, çarşıda cadde aşağısına doğru yürüdüm bu kez yanımda Hun Türklerinin hakanı oğuz kağan vardı.karşıda aşağıdan batı hun hakanı attila geliyordu.elinde bir yay vardı.beni nişan alacaktı. Birbirimize hamle yaptık. sonra ordan ayrıldım ve bir fırına geldim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Turgut Özal sizin için devlet baba kavramını mı çağrıştırıyor. Kendi babanız ve devlet baba bir arada. İlahi bir şekilde hem devlet hem de ailevi konularda korunduğunuzu anlatan bir rüya bu. Atalarınızla, büyüklerinizle çatışmalar yaşayacak olabilirsiniz. Ancak korunduğunuz için zarar görmeyeceksiniz. Yakında iyi bir para geçecek elinize. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA