Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLMÜŞ BİRİNİ ARAMAK

20.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Milayla
Teyzemi bundan 3 sene önce kaybettim rüyamda şimdiki sevgilimle birlikte deniz kenarı bir yerde teyzeme benzeyen birilerini arıyorum karşıma bir sürü insan çıkıyor biri tıpatıp aynı ama gözünün ikisi farklı renk teyzeme benzeyen bir sürü insan buldum ama onu bulamadım ne anlama geliyor acaba
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Belli ki ara boyuta ruhsal bir yolculuk yapmışsınız. Rüya içinde kısa süreli bir geçiştir bu. Bu nedenle sevgilinizi de yanınızda görmüşsünüz. Oranın yeni ölenlerin bölgesi olduğunu biliyor ruhunuz. Bu nedenle teyzenizi orada bulmayı umut etmişsiniz. Ancak onun ruhu ya yeniden bedenlenip dünyaya gelmiştir ya da bir üst boyuta geçmiştir. O nedenle de onu bulamamışsınız ve geri dönmüşsünüz. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okursanız ara boyut hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA