Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLMÜŞ ADAMIN EVİNE GİRMEK

28.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen haarp
Merhaba. Ölmüş bir yaşlı adamın, izbe, Negatif/kötü enerjisi olan evine eşimle birlikte giriyoruz. Eşim, rahatsız oluyor ve hadi çıkalım dediğinde Karşıma siyah bir yılan çıkıp dikilerek metalik, rahatsız edici uğultulu bir sesle, sen peygambersin diyor, bende Son peygamber Muhammeddir diyerek Kelime-i tevhid ile yılanın başını kesiyorum. Rüyada ki yılanın sesi ve ürkütücülüğü hala hatırımda ve çok kuvvetli bir şekilde hatırlıyorum. Tabirleriniz için teşekkür ediyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Uyku esnasında ara boyuta çıkar ve yeni ölenlerin hayallerinin içinden geçeriz. Dünyada kötülük yapmış bir bedene ait ruhun hayallerinin içinde olmuşsunuz. Biz o hayallere girdiğimizde kendi yaşamımızı da hayalin içine adapte ederiz. Ara boyut bir hayaller alemidir ve düşünceler anında görüntüye dönüşür. O ev adamın hayali, daha doğrusu enerjisi ile yaratabildiği kötü bir alan. Oraya denk gelince sizin pozitif enerjiniz onu etkilemiş olmalı. O nedenle size peygambersiniz demiş. Siz de inançlarınız gereği bunu kabul etmemişsiniz. Yılan, ara boyutta kötülüktür. Kötülüğü kesip atmanız negatif enerji ile bağınızı kesmenizden kaynaklanır. O anda bedeninize geri dönmüşsünüzdür. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA