Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ÖLMEK

13.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Savaş CAN
Rüyamda ölmüşüm neden öldüğümü bilmiyorum. Tabutum da bilmediğim bir yerde duruyor. Kendimi bir anda farklı bir yerde buluyorum burayı tarif edemiyorum çünkü nasıl tarif edebileceğim hakkında en ufak bir fikrim yok, bulunduğum yerde bir kaç kişiyle diyalog kuruyorum. Konuşulanların ne olduğunu da bilmiyorum bilmediğim bir dilde konuşuyorduk. Konuşma bittikten sonra kendimi tekrar tabutumun başında görüyorum. Bütün tanıdıklarım orada ama kimse beni göremiyor ve duyamıyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bedeninizi terkedip ara boyuta çıkmışsınız. Bu bölge yeni ölen ruhların bulunduğu bir yerdir. Bir mekandan çok bir hiçlik alemi. Burada ölü ruhlar kendi hayallerinden oluşan mekanlarda çeşitli hezeyanlar içinde ölümü idrak etmeye çalışırlar. Siz o bölgeye çıkınca öldüğünüzü düşünmüş olmalısınız ve hayalinizde tabutunuzu ve başında da yakınlarınızı görmüşsünüz. Ara boyut hakkında çok yorum yaptım. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarsanız yorumlara ulaşırsınız. Rüyanız bir başka açıdan geçmiş yaşamlarınızdan birindeki ölümünüze ait de olabilir. Ruhlar dünyaya gelirken geçmiş yaşamları unuturlar ama bazen, bazı anıları, şu anda içinde bulunduğumuz yaşama uyarlayarak hatırlayabiliyoruz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA