Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ÖLMEK

04.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sseymaa gumus
Dun 12 saatlik bir yolcuga cikicaktim dinleniyim dedim vurdum kafayi yattim. Ruyamda nasil oluyorsa sehit oluyordum. Bembeyaz giyinmis insanlar bana buyuk bir kapi aciyordu sen Allah yolunda sehit oldun, Allahin cemalini gormekle mukafatlandirilirdin dediler. Beni buyuk bembeyaz bir golgenin onune attilar. Hasa bu Allah dediler. Sabah uyandim arabama bindim arabam calismadi. Daha oncede Yasin suresinin ilk uc ayetini ayagimin altinda kanla yazildigini gördüm uyuyamiyorum artik
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İnsanlar kendi ölümlerini önceden haber alamazlar. Bu nedenle bu rüyalar sizin ölümünüzü haber vermiyor. Siz astral seyahat yapıp ara boyuta çıkmışsınız. Ara boyut bir hayaller alemidir ve ara boyut varlıkları ve yeni ölenlerin ruhları bu boyutta bulunur. Gördükleriniz muhtemelen yeni ölen ruhların hayallerinden biri. Aslında pek çok kez astral seyahat yapıp ara boyuta çıkarız ama çok etkili şeyler görmediğimiz için bunun farkına varamayız. Sabah arabanızın çalışmaması geceden gelen ve üzerinize yapışan negatif enerjiler olabilir. Ayak altına yazılan ayetler ölümün değil korunmanın işaretidirler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA