Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLDÜĞÜNÜ GÖRMEK

05.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Carmen Ca
Merhaba. Rüyamda gemiyle bir adaya gezmeye gelmişiz. Oldukça kalabalığız geziyoruz. Akşam olduğunda silahlar patlıyor. Bütün insanları öldürüyorlar. Ben kaçmaya çalışırken yakalandım ve 4 kurşunla karnımdan vuruldum. Yaşamadığıma emin olmak için ağzıma su döktüler. Öldü deyip dikenli tellerin üstüne attılar beni. Ama ölmedim, cebimden bir ilaç çıkartıp yuttum ve yaralı olarak ayağa kalktım. Sabah olduğunda arkadaşımı aradım, uçakla istanbula nasıl dönerim, kimliğim kayıp diyordum. Anlamı nedir
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanın büyük ihtimalle geçmiş yaşamınıza ait olduğunu düşünüyorum. Bizler yeterince derin uyku halince bilincin alt katmanlarında geçmiş yaşamlarımıza ait önemli anıları hatırlarız. Bir de derin hipnoz halinde yapılabiliyor bu işlem. Hatırlanan anılar genelde yaşamın sonuna ait oluyorlar yani ölüme yakın deneyimleri hatırlıyoruz. Ancak bu rüyaların çoğunda üst bilinç bir noktada rüyaya müdahale eder. Ölmemeniz üst bilincin marifeti çünkü ölmediğinizin farkında; rüyayı böyle bağlamış. Rüyadaki özneler "biz" olarak geçiyor. Yanınızdakiler kimlerdi, onları tanıyor musunuz? bunu düşünün. Muhtemelen bu yaşamınızdaki kişiler değillerdir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA