Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA OLAĞANÜSTÜ ŞEYLER YAPMAK

31.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hemşire
Annemin rüyası festival gibi bi ortamda saman gibi bişeler topluyormuş samanların altından altınlar paralar dökülüyormuş toplamış hepsini sarmış saklamış bizede usulca ilerde ew dam alırız kimse duymasın demiş sonra her neye bakarsa hareket etmiş festivalin çiçek şeklinde kırmızı çok büyük bi süs varmış onu vinçlerle kaldırmaya çalışmışlar festival alanına getirmek için kaldıramamışlar ama annem gözleriyle kaldırmış
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çabucak harcanacak, gelip geçici kısmetlerden, çok daha değerlilerini ve kalıcılarını elde edecek anneniz. Astrolojik haritasındaki geçişler şanslı bir dönemi işaret ediyor olmalı. Bu süreçte elini neye atarsa değer kazanabilir. Şansını denesin bence. Hatta rüyanın sonunda imkansızı gerçekleştirebilecek bir potansiyel içinde olduğunu anlıyoruz. Çok güzel bir rüya ve girişim için uygun zaman olduğunu haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA