Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ÖFKELİ OLMAK

09.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Cemre Akkaş
Rüyamda bir apartmanın önünde kızımla oturuyorduk. Dargın olduğum kuzenim sessizce gelip kızımın sırtına tekme attı,kızımı deviremedi.Apartmanın zemin katına indi. Çok sinirlendim baştan camını kırmak istedim ama vazgeçtim onun girdiği zemin kata indim.İçerden kapı açıldı. Dargın olduğum iki kız kardeşim çıktı. Onlarla konuşmadım. Kuzenimin girdiği odaya gittim.Orada dargın olduğum annem de vardı. Ben kuzenimle tartıştım.O cevap vermedi. Karyolada örtüye sarındı.Annemle kızımın yanına çıktık.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kardeşlerinizden sonra kuzeninize de öfke duyuyorsunuz. Neredeyse ailenizin tamamı size karşıymış gibi bir hisse kapılmışsınız ve öfkeniz içinizde büyüyor. Böyle zamanlarda öfkeyi dışa salmamız gerekir. Bu rüya da bunu sağlıyor. Bilinçaltınızın yazdığı bir senaryo bu. Dargın olduğunuz halde annenize kızamıyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA