Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ÖFKELENMEK

09.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ahmet
Merhabalar , 27 yaşında bir kızım var , rüyamda kendisine çok kızgındım bişey yapmış ne olduğunu bilmiyorum ama bunu nasıl yaparsın diye bağırıyordum o da yerde o kadar kötü bir durumda ağlıyordu ki ve ben çok acımasızdım kendisine karşı . not: normalde aramız çok iyidir herhangi bir problemimiz de şimdiye kadar hiç olmadı şimdiden teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Öfke boşalmaları genelde maddi dünyadaki sıkıntılar ve öfkelerle ilgilidir. Aslında kızınızla ilgili sıradan bir rüya görürken birden bire bir öfke salınımı durumuna geçmişsiniz. O anda rüyada başkasını görseydiniz muhtemelen ona bağıracaktınız. Öfkenin boşaltılması ruhu çok rahatlatır. Siz de rahatlama hissetmişsiniz. Belki de size en yakın kişi kızınızdır. Bundan dolayı bilinçaltı onu seçmiş olabilir. Rüya haberci değil, merak edilecek bir şey yok. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA