Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA NİŞANLIYA KIZMAK

28.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Es
Rüyamda nişanlım ve arkadaşlarımla uçakla gezmeye gidecekmişiz.nişanlımın oyalanması yüzünden İkimiz uçağı kaçırıyoruz.Çok kızıyorum.Sonra dolaşırken bi mağazaya giriyoruz orda eskiden çok hoşlandığım çocuğu ve yanında uçakta birlikte gideceğimiz arkadaşları görüyorum.onlarda uçağa binmemişler meğer.Sonra eskiden hoşlandığım çocukla konuşmaya başlıyorum ayakkabı çok eski ve yırtık, yenisini alması gerektiğini anlatıyo.o sırada yanımda nişanlımla var ona çaktırmamaya calışıyorum. sonra da nişanlımla birlikte düzlüğe aydınlığa çıkıyoruz mutlu bit şekilde.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Gerçek yaşamda da kızıyorsunuz ona. Sizin bir türlü kabullenemediğiniz özellikleri var. Mesela işle ilgili konularda esnek ve geniş davranıyor. Belki bu yüzden yeterince kazanamıyor ya da sizin de kazanmanıza engel oluyor. Eski sevgililerinizle karşılaştırıyorsunuz bazen. Ve aklınızın başkalarına kaydığı da oluyor. Ancak bunların hepsi geçici duygular. Siz onunla evlenip çok da mutlu olacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA