Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MOTORSİKLETLE KAÇMAK

28.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen canocan
Eski sevgilim bir yerde tutuluyor ve kaçıyor bende onun kaçtığını yüksek sesle bağırıyorum gittiği yerde kendi evi. annesi iki ablasını kasası boş bir kamyonete oturuyor eşi ve kendisi beyaz eski bir motosikletle aralarında küçük çocuk görüntüsünde ama yüzü yetişkin bir erkekle kaçmaya çalışıyor kamyonette onları takip ediyor motosiklet kaza yapıyor eşi yerde hareketsiz yatıyor ve eşini annesini ve ablalarının olduğu kamyonete bırakıyor. bozuk motosikletle arkasında yetişkin mi çocuk mu olduğu belli olmayan kişi ile uzaklaşmaya çalışıyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Bu rüyanın devamını sonradan okudum. Bölümlerin altına devamı var yazmazsanız onları sonradan görüyorum. Diğeri önemli değil ancak bu rüya bazı tatsız gelişmeleri haber veriyor. Bu evlilik sağlıklı yürümeyecek. Çiftler özgürlüklerini bırakmak niyetinde değil. Ve özellikle de sevgiliniz güç bela da olsa eski yaşamını sürdürmeye çalışacak, olmayacak. Sonrasında eşini evde bırakıp kendi maceralarına devam etmeye çalışabilir. Bunların küçük bir şirketi mi var. Eğer öyle ise, eşi burada çalışabilir. Eşinin kazadan etkilenmesi bu özgürlük yolculuğundan kötü yönde etkileneceğini söylüyor. Belli ki kocasının maceralarına katlanmakta zorlanacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA